ZKS Olimpia Elbląg - Junior Mlodszy - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
MMKS CONCORDIA Elbląg 3:0 DKS Dobre Miasto
SKS Szczytno 2:3 AP Ostróda
BKS TĘCZA Biskupiec UKS RONA 03 Ełk
MKS KACZKAN HURAGAN Morąg 1:1 KS FINISHPARKIET Nowe Miasto Lubaskie
MKS Ełk STOMIL Olsztyn SA
GKS LZS Wikielec KKS WARMIA Olsztyn
UKS NAKI I Olsztyn ZKS OLIMPIA Elbląg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
DKS Dobre Miasto - UKS NAKI I Olsztyn
UKS RONA 03 Ełk - KKS WARMIA Olsztyn
AP Ostróda - GKS LZS Wikielec
KS FINISHPARKIET Nowe Miasto Lubaskie - MKS Ełk
BKS TĘCZA Biskupiec - MMKS CONCORDIA Elbląg
STOMIL Olsztyn SA - SKS Szczytno
ZKS OLIMPIA Elbląg - MKS KACZKAN HURAGAN Morąg

Ostatnie spotkanie

ZKS OLIMPIA ElblągMMKS CONCORDIA Elbląg
ZKS OLIMPIA Elbląg 1:1 MMKS CONCORDIA Elbląg
2016-09-14, 17:00:00
     

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Aktualności

LIGA WOJEWÓDZKA B1 I A1 JUNIORÓW - SEZON 2016 / 17

  • autor: olimpia2001, 2016-09-09 19:26

W dniu jutrzejszym tj. 10.09.2016 r. rozpoczynamy rozgrywki w ramach LW B1 Juniora Młodszego Gr. 2 z OSPPN CZEREŚ SPORT Olsztyn o godz. 11:00 na Skrzydle (zbiórka godz. 10:00)

oraz kontynuujemy rozgrywki A1 Juniora, który udaje się do Kętrzyna na mecz z KKS GRANICA - zbiórka godz. 07:45 na Moniuszki.

Natomiast w dniu 11.09.2016 r tj. niedziela drużyna B1 Juniora Młodszego rozegra o godz. 11:00 trzecią kolejkę ligową na wyjeździe z BKS TĘCZA Biskupiec - zbiórka o godz. 07:15 na Moniuszki (wyjazd godz. 07:30).

Na mecze zostali powołani następujący zawodnicy:

Szczegóły w rozwinięciu...

B1 JUNIOR MŁODSZY Gr. 2

10.09.2016 r. godz. 11:00 (zbiórka 10:00- Skrzydlata)

​-------------------------------------------------

  1. BLOCH Jakub

  2. ​GAŁUSZEWSKI Michał (Karta Zdrowia Sportowca)

  3. JESIONKOWSKI Damian

  4. ​KOMOŃ Krystian

  5. ​KOPCIŃSKI Paweł

  6. ​KUCZURO Jakub

  7. KULESZ Sebastian

  8. ​KWIATKOWSKI Michał

  9. MAZUREK Dawid

  10. OLEWNIK Dawid

  11. ​OWSIANIKOW Maciej

  12. ​PIOTROWSKI Wiktor (Karta Zdrowia Sportowca)

  13. POGORZELSKI Piotr

  14. PROCIW Adrian (Karta Zdrowia Sportowca).
Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, Karty Zdrowia Sportowca (jeżeli są w domu), koszulki "70-lecie" (rozgrzewka), ochraniacze, getry białe (czarne, niebieskie, żółte), buty do gry na nawierzchni naturalnej. Proszę zaopatrzyć się w wodę do picia.

 

======================================================================
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
======================================================================

A1 JUNIOR

10.09.2016 r. godz. 12:00 (zbiórka 07:45 - Moniuszki)

​-------------------------------------------------

  1. DYMKOWSKI Janusz

  2. ​KULWICKI Kacper

  3. MILANOWSKI Sebastian.

Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, Karty Zdrowia Sportowca (jeżeli są w domu), koszulki "70-lecie" (rozgrzewka), ochraniacze i buty do gry na nawierzchni naturalnej.

 

======================================================================
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
======================================================================

B1 JUNIOR MŁODSZY

11.09.2016 r. godz. 11:00 (zbiórka 07:15 - Moniuszki)

​-------------------------------------------------

  1. BLOCH Jakub

  2. ​BRADTKE Oskar

  3. FILIPCZYK Eryk

  4. ​JESIONKOWSKI Damian

  5. KAMIŃSKI Gabriel

  6. KAPŁON Dawid

  7. KONDRATOWICZ Dariusz,

  8. KORDYKIEWICZ Oskar 

  9. KUCZYŃSKI Marcin

  10. KULESZ Sebastian

  11. ​KULWICKI Kacper (Karta Zdrowia Sportowca - od Trenera)

  12. LEWANDOWSKI Jonasz

  13. ŁASIŃSKI Wiktor

  14. ŁOŚ Filip (Karta Zdrowia Sportowca)

  15. NESTOROWICZ Norbert

  16. TRAKS Kacper

  17. ZALESKI Piotr.
Zabieramy ze sobą: legitymacje szkolne, Karty Zdrowia Sportowca (jeżeli są w domu), koszulki "70-lecie" (rozgrzewka), ochraniacze, getry białe z herbem klubu i żółte, buty do gry na nawierzchni naturalnej. Proszę zaopatrzyć się w wodę do picia.
 
Brak możliwości udziału w meczach proszę zgłosić Trenerom SMS-em o treści (NAZWISKO - przyczyna)

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [200]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

24

03-2017

piątek

25

03-2017

sobota

26

03-2017

niedziela

27

03-2017

pon.

28

03-2017

wtorek

29

03-2017

środa

30

03-2017

czwartek

Reklama

KADRA TRENERSKA:

 

Trener: 
OBRĘBSKI Włodzimierz
tel. 600 814 613
e-mail:
w.obrebski@onet.pl
 

 

 

Numer konta

ZKS OLIMPIA ELBLĄG

ul. Moniuszki 29; 82-300 ELBLĄG

BGŻ 94 2030 0045 1110 0000 0189 4860

z dopiskiem: IMIĘ i NAZWISKO ZAWODNIKA, ROCZNIK, MIESIĄC SKŁADKI

 

Najnowsza galeria

PREZENTACJA GRUP MŁODZIEZOWYCH
Ładowanie...

Losowa galeria

POŁCZYN ZDRÓJ Camp 2014 - NA BASENIE
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 40, wczoraj: 127
ogółem: 598 344

statystyki szczegółowe