Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 6 | |||||||||||||||||||||
|
W dniu jutrzejszym tj. 10.09.2016 r. rozpoczynamy rozgrywki w ramach LW B1 Juniora Młodszego Gr. 2 z OSPPN CZEREŚ SPORT Olsztyn o godz. 11:00 na Skrzydle (zbiórka godz. 10:00)
oraz kontynuujemy rozgrywki A1 Juniora, który udaje się do Kętrzyna na mecz z KKS GRANICA - zbiórka godz. 07:45 na Moniuszki.
Natomiast w dniu 11.09.2016 r tj. niedziela drużyna B1 Juniora Młodszego rozegra o godz. 11:00 trzecią kolejkę ligową na wyjeździe z BKS TĘCZA Biskupiec - zbiórka o godz. 07:15 na Moniuszki (wyjazd godz. 07:30).
Na mecze zostali powołani następujący zawodnicy:
Szczegóły w rozwinięciu...
B1 JUNIOR MŁODSZY Gr. 2
10.09.2016 r. godz. 11:00 (zbiórka 10:00- Skrzydlata)
-------------------------------------------------
BLOCH Jakub
GAŁUSZEWSKI Michał (Karta Zdrowia Sportowca)
JESIONKOWSKI Damian
KOMOŃ Krystian
KOPCIŃSKI Paweł
KUCZURO Jakub
KULESZ Sebastian
KWIATKOWSKI Michał
MAZUREK Dawid
OLEWNIK Dawid
OWSIANIKOW Maciej
PIOTROWSKI Wiktor (Karta Zdrowia Sportowca)
POGORZELSKI Piotr
A1 JUNIOR
10.09.2016 r. godz. 12:00 (zbiórka 07:45 - Moniuszki)
-------------------------------------------------
DYMKOWSKI Janusz
KULWICKI Kacper
MILANOWSKI Sebastian.
B1 JUNIOR MŁODSZY
11.09.2016 r. godz. 11:00 (zbiórka 07:15 - Moniuszki)
-------------------------------------------------
BLOCH Jakub
BRADTKE Oskar
FILIPCZYK Eryk
JESIONKOWSKI Damian
KAMIŃSKI Gabriel
KAPŁON Dawid
KONDRATOWICZ Dariusz,
KORDYKIEWICZ Oskar
KUCZYŃSKI Marcin
KULESZ Sebastian
KULWICKI Kacper (Karta Zdrowia Sportowca - od Trenera)
LEWANDOWSKI Jonasz
ŁASIŃSKI Wiktor
ŁOŚ Filip (Karta Zdrowia Sportowca)
NESTOROWICZ Norbert
TRAKS Kacper
|
ZKS OLIMPIA ELBLĄG
ul. Moniuszki 29; 82-300 ELBLĄG
BGŻ 94 2030 0045 1110 0000 0189 4860
z dopiskiem: IMIĘ i NAZWISKO ZAWODNIKA, ROCZNIK, MIESIĄC SKŁADKI
dzisiaj: 135, wczoraj: 161
ogółem: 1 024 684
statystyki szczegółowe